تیغه های برش

 

شرکت فنی و مهندسی راهدار صنعت نمایندگی رسمی شرکت هیوسانگ کره در ایران می باشد 

شرکت hyosung در دسامبر سال 1981 تاسیس گردید و از همان اول تولید تیغه ها را اصلاح نمود این شرکت توانسته طی 40 سال  علی رغم مشکلات پیش رو ،تولید انواع تیغه ها را تحت تکنولوژی روز دنیا ومطابق با استانداردهای جهانی دنبال کند و عامل این پیشرفت را حمایت بی وقفه مشتریان می داند. شرکت هیوسانگ توانسته در سطوح بالایی با سایر شرکت های جهان در تولید الماسه انواع تیغه ها رقابت خوبی داشته باشد و بیش از ده هزار قلم کالا را با کیفیت عالی و بالاترین استاندارد جهانی تولید و در نتیجه رضایت مشتریان را جلب کند

این شرکت با توجه به نیاز بازار و احترام به سلایق مشتری، کالاهاییبا کیفیت های متفاوتی تولید و بسته به نوع کیفیت آن در رنگهای متفاوت عرضه می شود.

تیغه های آسفالت بر

1-مشکی(استاندارد)
این تیغه ها با کیفیت خوب و قیمت آن نسبت به سایرتیغه ها پایین تر می باشد. شرکت راهدار صنعت این تیغه ها را تا 2500 متر گارانتی می کند و در سایز های 450،400،350 عرضه می شود.


2- آبی premium
این تیغه با کیفیت بالاتری تولید و دارای عمر طولانی تر و سرعت بیشتری نسبت به تیغه مشکی دارد.


3-طلاییsuper premium 
این تیغه بالاترین کیفیت را نسبت به دو مدل قبلی دارا می باشد و در گروه تیغه های تند بر  طبقه بندی می شود.این تیغه 40% زمان برش را کاهش می دهد. (تمامی تیغه های آسفالت بر هیوسانگ نسبت به تیغه های موجود در بازار دارای کیفیت بهتر وگارانتی مشخص دارد).

تیغه های گرانیت بر

این تیغه ها با کیفیت های متنوع تولید و هر تیغه بسته به نوع کیفیت آن در رنگهای متفاوت عرضه می شود.
1-آبی (استاندارد)
این تیغه با کیفیت خوبی تولید و قیمت آن نسبت به سایر مدل ها پایین تر می باشد و در سایزهای400-350-300-250 عرضه می گردد.


سفید(primium)
این تیغه با کیفیت ترین تیغه موجود در بازار می باشد و دارای عمر طولانی تر نسبت به تیغه آبی می باشد و در سایز های250-300-350-400 عرضه می گردد.

تیغه های سرامیک بر

این تیغه ها دارای بالاترین کیفیت در بین تیغه های موجود در بازار می باشد و در سایزهای115-180-230-250-300-350 در مدل های ساده و چاک مویی به طول الماسه 12mmو قطر 202mm عرضه می گردد.

تیغه های چند منظوره split turbo

این تیغه جهت برش سنگ،گرانیت،سرامیک،بتن،بتن مسلح،بلوک،آجر،برش عرشه های فلزی و غیره استفاده و در سه سایز  115-180-230 عرضه می گردد.

تیغه های چند منظوره دندان کوسه ای

این تیغه ها انحصارا توسط شرکت هیوسانگ طراحی و تولید می گردد، این تیغه جهت برش سنگ،گرانیت،سرامیک،بتن،بتن مسلح،بلوک،آجر، برش عرشه های فلزی و غیره استفاده و در سه سایز 115-180-230 عرضه می گردد و دارای مقاومت و استحکام بیشترینسبت به مدل (split turbo) می باشد.