تیغه های برش

 

شرکت فنی و مهندسی راهدار صنعت نمایندگی رسمی شرکت هیوسانگ کره در ایران می باشد 

شرکت hyosung در دسامبر سال ۱۹۸۱ تاسیس گردید و از همان اول تولید تیغه ها را اصلاح نمود این شرکت توانسته طی ۴۰ سال  علی رغم مشکلات پیش رو ،تولید انواع تیغه ها را تحت تکنولوژی روز دنیا ومطابق با استانداردهای جهانی دنبال کند و عامل این پیشرفت را حمایت بی وقفه مشتریان می داند. شرکت هیوسانگ توانسته در سطوح بالایی با سایر شرکت های جهان در تولید الماسه انواع تیغه ها رقابت خوبی داشته باشد و بیش از ده هزار قلم کالا را با کیفیت عالی و بالاترین استاندارد جهانی تولید و در نتیجه رضایت مشتریان را جلب کند

این شرکت با توجه به نیاز بازار و احترام به سلایق مشتری، کالاهاییبا کیفیت های متفاوتی تولید و بسته به نوع کیفیت آن در رنگهای متفاوت عرضه می شود.

تیغه های آسفالت بر

۱-مشکی(استاندارد)
این تیغه ها با کیفیت خوب و قیمت آن نسبت به سایرتیغه ها پایین تر می باشد. شرکت راهدار صنعت این تیغه ها را تا ۲۵۰۰ متر گارانتی می کند و در سایز های ۴۵۰،۴۰۰،۳۵۰ عرضه می شود.


۲- آبی premium
این تیغه با کیفیت بالاتری تولید و دارای عمر طولانی تر و سرعت بیشتری نسبت به تیغه مشکی دارد.


۳-طلاییsuper premium 
این تیغه بالاترین کیفیت را نسبت به دو مدل قبلی دارا می باشد و در گروه تیغه های تند بر  طبقه بندی می شود.این تیغه ۴۰% زمان برش را کاهش می دهد. (تمامی تیغه های آسفالت بر هیوسانگ نسبت به تیغه های موجود در بازار دارای کیفیت بهتر وگارانتی مشخص دارد).

تیغه های گرانیت بر

این تیغه ها با کیفیت های متنوع تولید و هر تیغه بسته به نوع کیفیت آن در رنگهای متفاوت عرضه می شود.
۱-آبی (استاندارد)
این تیغه با کیفیت خوبی تولید و قیمت آن نسبت به سایر مدل ها پایین تر می باشد و در سایزهای۴۰۰-۳۵۰-۳۰۰-۲۵۰ عرضه می گردد.


سفید(primium)
این تیغه با کیفیت ترین تیغه موجود در بازار می باشد و دارای عمر طولانی تر نسبت به تیغه آبی می باشد و در سایز های۲۵۰-۳۰۰-۳۵۰-۴۰۰ عرضه می گردد.

تیغه های سرامیک بر

این تیغه ها دارای بالاترین کیفیت در بین تیغه های موجود در بازار می باشد و در سایزهای۱۱۵-۱۸۰-۲۳۰-۲۵۰-۳۰۰-۳۵۰ در مدل های ساده و چاک مویی به طول الماسه ۱۲mmو قطر ۲۰۲mm عرضه می گردد.

تیغه های چند منظوره split turbo 

این تیغه جهت برش سنگ،گرانیت،سرامیک،بتن،بتن مسلح،بلوک،آجر،برش عرشه های فلزی و غیره استفاده و در سه سایز  ۱۱۵-۱۸۰-۲۳۰ عرضه می گردد.

تیغه های چند منظوره دندان کوسه ای

این تیغه ها انحصارا توسط شرکت هیوسانگ طراحی و تولید می گردد، این تیغه جهت برش سنگ،گرانیت،سرامیک،بتن،بتن مسلح،بلوک،آجر، برش عرشه های فلزی و غیره استفاده و در سه سایز ۱۱۵-۱۸۰-۲۳۰ عرضه می گردد و دارای مقاومت و استحکام بیشترینسبت به مدل (split turbo) می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر بازرگانی و فروش تماس حاصل فرمایید.

ارتباط با دفتر بازرگانی و فروش
۱۳۹۷-۱۱-۱۸ ۰۴:۲۵:۳۸ +۰۰:۰۰

ثبت ديدگاه